Pomóż powodzianom w Tbilisi

A oto przykład, jak chcielibyśmy pokazywać Wam na bieżąco wszystkie "operacje" z tym, co nam ofiarujecie dla dzieci.

A tak wygląda przykładowe podsumowanie wysyłane Ofiarodawcom (dane osobowe zmienione oczywiście):

Tabela wpłat pokazuje rozwój naszego projektu "Przyjaźń na odległość"

Jak każde dobre dzieło, tak i nasz projekt "Przyjaźni na odległość" miał swoje trudności i etapy rozwoju. Nie udało się nam zrealizować wszystkich naszych planów i pragnień, ale jesteśmy na dobrej drodze. Oto pokrótce proste przedstawienie zebranych kwot dla dzieci i dorosłych w ramach naszego projektu adopcji duchowej czyli "Przyjaźni na odległość", w której deklarację udziału wyraziło 105 osób, a regularną pomoc przekazało już - i przekazuje - 70 osób. Szczegółowe rozliczenia wpłat i informację o ich przeznaczeniu przekazujemy bezpośrednio Ofiarodawcom.

Nasze dwa podstawowe założenia:

  • TRANSPARENTNOŚĆ i
  • przeznaczenie tylko 10% zebranych kwot na WYDATKI ADMINISTRACYJNE

udaje się nam - z trudnościami, ale - realizować ku naszemu i Waszemu zadowoleniu. Ten artykuł jest pierwszym krokiem pokazywania wszystkiego - zachowując anonimowość Ofiarodawców - jasno i otwarcie.

TABELE WPŁAT      PRZYKŁADOWE ROZLICZENIE DLA OFIARODAWCÓW     PROJEKT INTERAKTYWNEGO ŚLEDZENIA WPŁAT

 

Z wielką radością pragniemy Was poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Charytatywno-Humanitarnym Centrum „Abkhazeti”. Organizacja ta została założona w 1995 roku, aby pomagać uchodźcom wypędzonym z terenów Abchazji i Osetii Południowej. Jej celem jest zwiększenie roli jednostki w społeczeństwie, a także poprawa warunków społecznych i ekonomicznych uchodźców i innych populacji zagrożonych w Gruzji. Dziś realizują dużo szerszy zakres działań, a ich pomoc trafia to wielu potrzebujących.

Czytaj więcej: : Współpraca z Centrum „Abkhazeti”

fot: Andrzej Kacprzak

Jak pokazać innym piękno krainy wybranej według legend przez samego Boga? Jak zapoznać z naszą działalnością i zarazić ich chęcią pomocy najuboższym?

Zabrać ich do Gruzji!!!

Choć marzec nie jest najcieplejszym miesiącem w tym rejonie świata, grupa chętnych na wyprawę zebrała się w ciągu kilku dni.

15 marca 6 osób, ja (Ola, koordynator programu „Przyjaźń na Odległość”), Gosia, Jowita, Monika, Andrzej i Michał spotkaliśmy się na lotnisku w Warszawie. Około godziny 15:00 rozpoczęła się nasza 10-cio dniowa przygoda.

Późnym wieczorem przylecieliśmy do Kutaisi, tam wsiedliśmy w marszrutkę (mały bus) i ruszyliśmy w stronę Tbilisi. Pierwszym miejscem, które przyszło nam oglądać w stolicy, był nocny Plac Wolności i górujący nad nim pomnik św. Jerzego - patrona Gruzji.

Czytaj więcej: Relacja z pierwszej Wyprawy Dobroci

Zapraszamy do udziału w kolejnym - już drugim Wyjeździe Charytatywnym, który odbędzie się już w czerwcu. Wylot 31 maja z Warszawy do Kutaisi linią Wizz Air. Wracamy 11 czerwca. Odwiedzimy Gruzję i Armenię, a na koniec odpoczniemy w słonecznym Batumi :-)

kontakt:

Ola - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel.: +48 504 833 964

ks. Krzysztof - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel.: +48 604 832 405

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE     WYJAZDY CHARYTATYWNE     RELACJA Z PIERWSZEJ WYPRAWY    ZOBACZ, CO MOŻESZ ZOBACZYĆ

Plan wyprawy:

Attachments:
Download this file (Wyjazd charytatywny czerwiec 2015 wersja 2.pdf)Plan Wyprawy Charytatywnej[Gruzja + Armenia od 1790 zł 10 dni]114 kB

Podkategorie